Prašau pagalbos (II)

Lietuvoje vis daugėja žmonių nudegusių nuo greitųjų kreditų bendrovių. Priėmę neatsakingą sprendimą, žmonės dažnai sulaukia itin nemalonių pasekmių. Pateikiame jums dar kelis tai iliustruojančius pavyzdžius.


Labai norėčiau sulaukti pagalbos kaunantis su greitaisiais kreditais, nes gyvenimas pasidarė išties labai sunkus. Mano situacija pasidarė tokia, kad dėl skolų greitųjų kreditų bendrovėms paprasčiausiai nebegaliu miegoti naktimis.

***

Turėjome sergančią močiutę. Greitai nebeturėjome iš kur pasiskolinti, tai ėmėme greituosius kreditus. Ėmiau tiek aš, tiek mano mama. Deja, nors po truputį bandėme grąžinti skolas, jos vis tiek tik augo ir augo. Esu dirbantis žmogus ir tikrai labai norėčiau grąžinti visas skolas ir tuomet palaipsniui mokėti mėnesines įmokas...

***

Paskolą ėmiau pragyvenimui, kadangi darbovietė kurį laiką nemokėjo atlyginimo. Paskui reikėjo grąžinti pirmąsias paskolas ir vėl kreipiausi į greituosius kreditus. Dabar tiesiog nori atsiskaityti su šiomis bendrovėmis ir atsipūsti.. Šiuo metu turiu darbą, atlyginimas yra mokamas laiku... Laisvalaikiu ketiniu papildomai uždarbiauti, todėl galėčiau kas mėnesį mokėti beveik po 500 litų. Jeigu dabar šiaip ne taip kas mėnesį sugebu mokėti beveik po tūkstantį litų, atsikračius greitųjų kreditų mano gyvenimas pasidarytų kur kas lengvesnis.